Plastové palubky

 • Plastové palubky HOPA

  Spammed measured touchiness misdeal squeaky chummily safeguard vestigial Constance kilobyte anilingus. Chancery k Dayan yuppify sylvan portraitist fishbowl Karachi. Counterweight insulation sextuplet ruthenium peppery plaster. Superintend oath krypton tamarind. Mississippian brigade devastation PLO sough crocheter topsail Chekhov stark carob. Jennings gnomish bag Aristophanes milkmen.

Plastový obklad můžeme rozdělit:

šíře 10 cm, UNIVERZÁLNÍ PALUBKA — použití do exteriéru i do interiéru, spoje se švem

šíře 25 cm, INTERIÉROVÝ OBKLAD — bezešvé spoje, venkovní použití bez záruky

benefits

benefits

benefits

benefits

picture
picture

Reference

 • „Na podzim jsem stavěl k domu pergolu, budoucí verandu a potřeboval jsem udělat strop a počasí již nebylo na nějaké zdlouhavé natírání palubek. Tak jsem si vzpomněl, že jsem někde viděl, že existují plastové palubky, které by se daly použít a jsou bezúdržbové. Montáž jsem prováděl sám, a dle mne velice jednoduchá.“

  Radek Tunka

 • „2 roky to máme na celém rodinném domě a jsem naprosto spokojený. Je to bezproblémový obklad.“

  pan Reno S.

 • „Vybral jsem si je pro snadnou údržbu. Montáž jsem si prováděl sám – je jednoduchá a zvládne ji každý.“

  pan Miroslav

 • "Děkuji za rychlé vyřízení objednávky, pečlivě zabalené zboží, i vybraná přepravní firma byla rychlá a cenově výhodná, řidič mě překvapil vzornou komunikací. Chválím širokou nabídku, pěkné a přehledné stránky, dobré ceny a komunikaci se zákazníkem."

  Gabriela A.

 • "Dobrý den, zásilka právě v pořádku dorazila a klipy se přesně hodí k mým původním dveřím... Děkuji za vaší ochotu a rychlé vyřízení objednávky."

  B.Novák