Fasádní a interiérové palubky

Obložka zárubní MODULO - ořech

Obložka zárubní MODULO - ořech

Kód produktuC2308220

Dostupnost Zvolte variantu, prosím

Materiál dveří plastové

Barva dveří Ořech

Šířka zdi Zvolte variantu, prosím

Šířka zdi 9 - 11 11 - 14 14 - 17 17 - 20 20 - 23

---

Vyberte variantu

Dokonalé překrytí stávajících zárubní. Snadná instalace. Jedinečný vzhled. V barvách Design i Color. Určeno pro dveře Luciana a Elvira. Rozměr: 110 x 220 cm.

Obložka zárubní MODULO slouží k dokonalému překrytí stávajících zárubní a rámů při rekonstrukci, ale často se používá i v novostavbách, kdy lze instalovat na holé i omítnuté zdi. Díky profilům z PVC, které lze jednoduše upravovat, lze tedy s touto variantou pokrýt všechny zárubně v šířkách do 110 cm a výškách do 220 cm. Instalace obložky MODULO je snadná a rychlá. 

Obsah balení:
- 2 ks středového profilu "A" o rozměru 1,4 x 9 cm v délce 220 cm
- 1 ks středového profilu "A" o rozměru 1,4 x 9 cm v délce 110 cm
- 5 ks krajového profilu "B" o rozměru 7 x 3 cm v délce 220 cm
- 11 ks kompletu vrut + hmoždinka + krytka vrutu

Standardní rozměr obložky je 110 × 220cm, tento rozměr překryje zárubeň či zeď širokou 9 až 11 cm. Instalací se šíře stavebního otvoru zmenší o 1,4 cm z každé strany. V případě, že tloušťka zdi je větší než 11 cm, je možno využít rozšiřovacích profilů a překrýt tak zeď tloušťky až 23 cm (viz rozšiřující profil C). Každý rozšiřující profil C přidá 3 cm. V případě objednání obložky v šířce nad 110 cm, je nutno použít a účtovat další celou obložku.

benefits

Kvalitní

Kvalita výrobku v užitných i estetických vlastnostech je na prvním místě. Staráme se o naše zákazníky od poradenství po servis. Od roku 2004 máme certifikát kvality řízení ISO 9001:2001.

benefits

České

Jsme největší výrobce a dodavatel fasádních a interiérových obkladů v České republice a na Slovensku.

benefits

Bezúdržbové

Žádné opakované nátěry, stačí jen umýt a je to. Palubky voděodolné, antiseptické a nejsou nenapadány houbami nebo mikroorganismy jako v korku nebo dřeva.

benefits

Ekologické

Výroba z kompozitního materiálu je záruka udržitelnosti. nepoužíváme přísady obsahující těžké kovy, ftaláty a látky SVHC. Vodou ředitelné barvy nám umožňují dodržet předpisy pro snížení emisí rozpouštědel do atmosféry (VOCs). Všechny naše produkty jsou plně recyklovatelné.